r.pr. Katarzyna Niewadzioł

Associate w Kancelarii SKP

22 230 2655 LinkedIn

Specjalizuje się w prawie spółek, fuzji i przejęć, prawie rynku kapitałowego oraz prawie bankowym. Interesują ją także instrumenty finansowe.

Prawniczka z doświadczeniem zawodowym w bankowości. Zdobywała doświadczenie zarówno po stronie kancelarii prawnej, jak wewnętrznego prawnika. Biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach stale pogłębia swoją wiedzę oraz doskonali warsztat prawniczy. Prywatnie lubi aktywny wypoczynek i sport. Pasjonuje ją golf i sporty wodne. W wolnej chwili chętnie sięgnie też po literaturę współczesną i wybierze się do teatru.

Doświadczenie

Doświadczenie prawnicze zdobywała w jednej z renomowanych kancelarii prawnych w Gdańsku oraz jako in-hause lawyer przy obsłudze korporacyjnej klienta kancelarii, będącego grupą spółek w branży handlowo – usługowo – hotelarskiej. Odpowiadała w szczególności za doradzanie w zakresie bieżących spraw związanych z prawem korporacyjnym, prawem pracy, prawem bankowym, prawem cywilnym. Przygotowywała i opiniowała projekty umów, opinii prawnych, regulaminów oraz dokumenty na posiedzenia organów spółek (protokoły, uchwały, POA). Przeprowadzała procesy tworzenia, przekształcenia i likwidacji spółek. Przygotowywała pisma procesowe, w szczególności specjalizując się w tzw. sprawach frankowych. Zapewniała również wsparcie przy procedurze wprowadzania wyrobów elektrycznych na rynek polski oraz wprowadzenia spółki na GPW. Reprezentowała klientów przed sądami, urzędami i instytucjami, a także brała udział w postępowaniach mediacyjnych. Uczestniczyła w negocjacjach biznesowych z klientami.
 
W latach 2011-2019 zdobywała doświadczenie zawodowe w bankowości, w szczególności zapewniając wysokiej jakości obsługę Klienta zamożnego/Private Banking w Millennium Banku S.A., Deutsche Bank Polska S.A. i Santander Bank Polska S.A. poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, a także budowanie zdywersyfikowanych portfeli oszczędnościowych i inwestycyjnych w oparciu o indywidulane potrzeby klientów. Przeprowadzała prezentacje produktowe oraz pełniła funkcję ambasadora jakości.

Edukacja

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada dyplom studiów podyplomowych Prawo Spółek na Uniwersytecie Gdańskim oraz Analityk finansowy w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.
 
Ukończyła również kurs maklerski oraz posiada Certyfikat Europejskiego Praktyka Inwestycyjnego EFPA EIP 7/2018/PL (wydawany przez EFPA Polska, Fundacja na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego).

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/11
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin