apl. radc. Michał Majcher

Associate w Kancelarii SKP, praktyka IP/TMT

22 230 2655 LinkedIn

Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, a także w ochronie dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych. Zajmuje się również prawem własności intelektualnej, zaś bliskie jego sercu jest ujęcie muzyki w prawie autorskim.

Miłośnik fortepianu i muzyki okresu romantyzmu. Entuzjasta lotnictwa. Wielbiciel dobrej pizzy.

Doświadczenie

Na co dzień zajmuje się prowadzeniem procesów cywilnych i gospodarczych. Jest zaangażowany w sprawy o naruszenia dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych oraz w spory dotyczące nieuczciwej konkurencji.
 
Doradza również podmiotom z branży kreatywnej i rozrywkowej. Prowadzi bieżącą obsługę prawną w zakresie projektów audiowizualnych.
 
Swoje doświadczenie zdobywał w krakowskich i warszawskich kancelariach prawnych, w których zajmował się postępowaniami sądowymi, obsługą prawną spółek oraz ochroną konkurencji i konsumentów. Pracował również w dziale prawnym europejskiego przewoźnika lotniczego.

3 publikacje
Zobacz więcej
1 szkolenie
Zobacz więcej

Edukacja

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył również Szkołę Prawa Niemieckiego organizowaną przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Ruprechta Karola w Heidelbergu.
 
Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin