r.pr. Marta Żemajtis

Senior associate w Kancelarii SKP, praktyka IP/TMT

22 230 2655 LinkedIn

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, reklamy, nieuczciwej konkurencji. Od lat prowadzi kompleksową obsługę podmiotów z branży wydawniczej i reklamowej. 

Prawniczka, która uwielbia Warszawę, sztukę, zwłaszcza malarstwo młodopolskie, muzykę klasyczną, muzykę świata i jazz. Z pasją obserwuje świat. 

Doświadczenie

Prowadzi bieżącą kompleksową obsługę prawną agencji reklamowej. W ramach usług przygotowuje i negocjuje wszelkiego rodzaju umowy, w szczególności z klientami agencji, z twórcami, na prowadzenie kampanii reklamowych czy z dostawcami usług. Obsługa prawna obejmuje doradztwo w zakresie zagadnień z zakresu nieuczciwej konkurencji, prawa konsumenckiego, prawa handlowego i prawa pracy. W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu pracy w branży wydawniczej i reklamowej, w charakterze prawnika wewnętrznego, zawsze stara się uwzględniać biznesowy element prowadzonych spraw, znajdować rozwiązania praktyczne dbając o bezpieczeństwo prawne firmy.

Edukacja

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Prawa Autorskiego i Prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin