adw. Paweł Postolko

Senior associate w Kancelarii SKP

22 230 2655 LinkedIn

Adwokat Paweł Postolko specjalizuje się w prawie spółek, fuzji i przejęć oraz bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w czym wykorzystuje doświadczenie w prowadzeniu cywilnych i karnych postępowań sądowych o podłożu gospodarczym.

Prawnik, który uwielbia jazdę na snowboardzie. W okresie letnim oczekiwanie na zimę uprzyjemnia sobie dzieląc wolny czas pomiędzy udział w festiwalach muzycznych, wędrówki po górach, pływanie oraz żeglarstwo.

Doświadczenie

Jego doświadczenie w dziedzinie Corporate/M&A obejmuje udział w projektach transakcyjnych, w tym również o charakterze transgranicznym, realizację badań due diligence, jak również przeprowadzanie procesów reorganizacji podmiotów gospodarczych w oparciu o regulacje Kodeksu spółek handlowych (przekształcenia, połączenia i podziały spółek prawa handlowego). W ramach bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych sporządza umowy gospodarcze oraz dokumentację korporacyjną. W swojej praktyce doradzał m. in. podmiotom z branż: IT, telekomunikacji, nieruchomości, rolnictwa oraz gastronomii. Ponadto posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Z Kancelarią SKP współpracuje od lipca 2023 r.

Dzielenie się wiedzą

Autor artykułów naukowych w publikacji Doradztwo Prawne i Podatkowe RB Biuletyn.

1 publikacja
Zobacz więcej

Edukacja

Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie następnie ukończył Studia Podyplomowe Prawa Karnego Gospodarczego i Skarbowego. W 2021 r. uzyskał pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego. Jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin