r.pr. Szymon Szuksztul

Senior associate w Kancelarii SKP

22 230 2655 LinkedIn

Radca prawny Szymon Szuksztul specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym oraz szeroko pojmowanym prawie gospodarczym. Zajmuje się tworzeniem oraz dostosowywaniem aktów wewnętrznie obowiązującego prawa pracy pod kątem aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Reprezentuje klientów w sporach z zakresu prawa pracy przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami państwowymi m.in. Państwową Inspekcją Pracy.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej, którą od wielu lat uprawia na poziomie amatorskim w lidze szóstek piłkarskich. Fan muzyki minionych dekad, ze szczególnym uwzględnieniem przebojów z lat 80 i 90.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywał w renomowanej trójmiejskiej kancelarii specjalizującej się w szeroko pojętym prawie gospodarczym. W dotychczasowej praktyce zajmował się tworzeniem, dostosowywaniem oraz opiniowaniem umów oraz aktów wewnętrznie obowiązującego prawa pracy (m.in. regulaminów pracy, wynagradzania czy układów zbiorowych pracy) zarówno w podmiotach z sektora publicznego jak i prywatnego. Posiada bogate doświadczenie procesowe. Przez wiele lat reprezentował przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych setki klientów – zarówno osoby fizyczne jak również małych, średnich i dużych przedsiębiorców.

Dzielenie się wiedzą

Jest autorem serii artykułów z zakresu tematyki prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na portalu trojmiasto.pl.

6 publikacji
Zobacz więcej

Edukacja

Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2019 roku wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin