Pierwsze spotkanie inicjujące zawiązanie się koła Naukowego Prawa Biomedycznego i Farmaceutycznego „Law & Life Sciences” w ramach współpracy z WPiA UG

20. 03. 2024

W ubiegłym tygodniu, w ramach współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, za którą z ramienia SKP odpowiadają absolwenci wydziału – Tomasz Pieczyk i Joanna Groth-Miszewska, mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszym spotkaniu inicjującym zawiązanie się koła Naukowego Prawa Biomedycznego i Farmaceutycznego „Law & Life Sciences”.
 
W trakcie spotkania, nasi eksperci szeroko omówili tematu kryzysu opioidowego w Stanach Zjednoczonych w kontrze do polskich przepisów regulujących zasady reklamy leków na receptę.
 
Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania studentów oraz z ożywionej dyskusji, która miała miejsce podczas spotkania. Dziękujemy za zorganizowanie i tak liczne uczestnictwo w wydarzeniu. Nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych projektów i aktywności.
 
Jesteśmy przekonani, że inicjatywa koła naukowego, jaką zaproponowano studentom, spotka się ze sporym odzewem. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
 

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin