Uruchamiamy Music Desk w SKP!

19. 01. 2023

Wraz z nadejściem Nowego Roku, nasze szeregi wzmacnia nowa of counsel – r.pr. Agata Bajno – specjalizująca się w zagadnieniach z zakresu prawa autorskiego, w szczególności branży muzycznej.
 
Agata przez 25 lat pracowała w największej światowej wytwórni muzycznej, w której zbudowała dział prawny. Doradza w zakresie różnych form eksploatacji muzyki, wspiera prawnie artystów, producentów i autorów, zarówno w zakresie negocjacji umów, jak również rozstrzygania sporów na drodze mediacji. Jest prawnikiem podchodzącym ze zrozumieniem do twórców oraz artystów, ich poczucia o wyjątkowości i indywidualności tworzonych przez nich dzieł, prawa własności i jego ochrony.
 
A to nie koniec dobrych nowin…
 
W związku z dynamicznym rozwojem rynku muzycznego, łączymy nasze wieloletnie doświadczenia w branży muzycznej, tworząc tym samym w SKP Music Desk!
Jako prawnicy, którzy od lat wspierają sektor kreatywny, nie boimy się stwierdzić, że rynek znamy… na wylot! To wieloletnie doświadczenie pozwala nam łączyć zagadnienia z różnych obszarów prawa i dbać o interesy naszych klientów kompleksowo.
 
Poznajcie nasz muzyczny team: Maciej Ślusarek, Maciej Kubiak, Agata Bajno, Konrad Wyszyński.

Kontakt

Warszawa

ul. Ks. Skorupki 5,
00-546 Warszawa

Sopot

ul. Armii Krajowej 116/17
81-824 Sopot
22 230 2655biuro@skplaw.pl
Więcej
Copyright 2022 Polityka Prywatności Regulamin